Cinsel Fanteziler

Merhabalar! Bugün 20.00’da cinsel fanteziler ve bunun sınır(sız)lığı hakkında konuşacağız. :relaxed::relaxed:

cinsellikle ilgili düşündüğümüzde aslında kafamızdakilerin heppppsi bir fantezi değil midir

Doğru, cinsel olarak uyarılmamızı sağlayan her düşünce bir fantezidir :))) Şu ana dek düşündüğün, sence en tuhaf cinsel fantezi neydi?

Çok zor bir soru uzun zamandır çok sıradan ve basit fantezilerim olduğunu fark ettim şu an ahahah

Senin neydi sence düşündüğün en tuhaf fantezi

Bence libidomun cok yüksek olduğu zamanlarda mesela regl dönemlerinde, ki bu herkes için aynı mı bilmiyorum, en tuhaf fanteziler ortaya çıkıyor. Spesifik bir mekan veya pozisyon aklıma gelmiyor ama genelde her şeyi aynı anda yaptığımızı hayal ettiğim image lar beliriyor. En tuhaf derken aklıma şey geldi

Bir yerde okumuştum, bazı kadınlar yeterince horny oldukları dönemde kendi rızaları dışında cinsel ilişkiye girdiklerini hayal ediyorlarmış :exploding_head:ama tabii bu random bir düşünce olabilir gerçekte kimse bunu istemez ve kesinlikle rızaya dayalı olmalı cinsel ilişkiler

Copyright © 2020. Find My Method. All rights reserved.